Roboti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

4 posters

Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  aca_gya Pon Maj 10, 2010 12:09 pm

Na pitanje kako treba uraditi seminarski iz inteligentnih sistema i masina dobio sam sledeci odgovor:


To dosta zavisi od toga koju ste temu uzeli. Ukoliko temu mozete da ilustrujete nekim programom onda to I uradite. Sto se tice kolicine teksta koju treba da napisete, to ponovo zavisi od teme koju ste Izabrali ali se vodite pravilom da seminarski po obimu bude makar petina obima teme koju ste izabrali. Uz tekst, na odbrani, Vam je potrebna I prezentacija.



Srdacan Pozdrav

Darko Todorović
aca_gya
aca_gya

Broj poruka : 72
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Velika Plana

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Ispit

Počalji  aca_gya Sre Jun 09, 2010 5:05 pm

Ispit iz intligentnih sistema i masina moze da se odrzi najkasnije do 9.7.2010. s tim sto seminarski i prezentacija moraju da se posalju profesoru na mail (ja ne znam mail ko zna nek ostavi) 3 dana pre odrzavanja ispita. Predloge kada mislite da bi trebao da se odrzi ispit uz obrazlozenje ostavljajte ovde da se dogovorimo za neki termin koji svima odgovara pa da javimo profesoru da vidimo i da li njemu odgovara. Ispit je zvanicno zakazan za 25.6.2010.
aca_gya
aca_gya

Broj poruka : 72
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Velika Plana

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Sloba Sub Jun 19, 2010 12:07 pm

Jel dogovoreno nesto? Smile
Sloba
Sloba

Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

http://www.peugeotcafe.com

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  aca_gya Ned Jun 20, 2010 11:45 am

Pa nije, vidis da se niko ovde ne javlja. Ajde ljudi ostavljajte predloge kad cete ispit. Daj da se dogovorimo. Ako vam odgovara 25. samo potvrdite.
aca_gya
aca_gya

Broj poruka : 72
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Velika Plana

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Sloba Ned Jun 20, 2010 1:11 pm

Nemojte 25. nikako ja nema sanse da zavrsim seminarski do tad Sad ajde tamo pocetkom jula 6-7-8
Sloba
Sloba

Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

http://www.peugeotcafe.com

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  aca_gya Ned Jun 20, 2010 5:03 pm

Pa kad? 6. su masine a posle toga ce da bude usmeni iz masina. Tako da tad ne moze. Jedino da se podelimo pa ko me odgovara ranije da bude ranije a kome odgovara kasnije kasnije. Po meni najbolje je da to zavrsimo do pocetka jula. Ne mora 25. neka bude 29. 30. 1. 2.
aca_gya
aca_gya

Broj poruka : 72
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Velika Plana

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  charlie Pon Jun 21, 2010 8:38 am

Ovako, ja spremam usmeni iz elektronskih kompomemti tako da 25-tog ne mogu nikako, posle toga može. najbolje 30-tog. Čim pregrmimo upravljanje procesima. Do tad ga učite Very Happy
charlie
charlie

Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 36
Lokacija : Belanovce

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Sloba Uto Jun 22, 2010 12:03 pm

Ajde nek javi onda neko Darku ili Goranu ili kome vec treba tamo za 30-1-2 kad ocete Very Happy btw. do kad treba da se preda seminarski?
Sloba
Sloba

Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

http://www.peugeotcafe.com

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Bojan Uto Jun 22, 2010 12:06 pm

Može 30. i meni odgovara a koliko vidim i ostalima tako da ću da odem do Gorana da zakažem za 30. što bi značilo da do 27.6. treba da se dostave profesoru radovi. Ovu informaciju ću naknadno da potvrdim čim se budem video sa Goranom pa ukoliko njemu odgovara datum ostaje ovako kako sam napisao.

Bojan
Admin

Broj poruka : 72
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Niš

https://roboti.forummotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  aca_gya Uto Jun 22, 2010 5:24 pm

Uzmi od Gorana mail na koji trebamo da mu saljemo.
aca_gya
aca_gya

Broj poruka : 72
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Velika Plana

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Odbrana seminarskog

Počalji  charlie Čet Jun 24, 2010 11:24 pm

Cenjene kolege Smile posto smo se ranije dogovorili da odbrana seminarskog bude 30-tog, ja sutra idem kod Gorana oko 13h (tj. krenucu ili tada ili malo ranije), da zakazem termin za tad. Tako da trebate da mu posaljete seminarski najkasnije do 27-og. Isto tako trazicu mu mejl na koji treba da mu saljemo nase radove, koga cu da istaknem ovde, kao i ako nam odredi neki drugi termin za odbranu istog.

P.S. Ako imate neke primedbe javite mi sutra najkasnije do 12:30h

Pozdrav i srecan rad Cool
charlie
charlie

Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 36
Lokacija : Belanovce

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Sloba Pet Jun 25, 2010 12:10 am

Sto se mene tice samo da ne bude pre 30og a da bude do 6og Wink i jos nesto, mi njemu saljemo seminarski i prezentaciju zajedno na mejl ili samo seminarski? Seminarski iz inteligentnih sistema i masina 673185
Sloba
Sloba

Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

http://www.peugeotcafe.com

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  charlie Pet Jun 25, 2010 12:28 am

Tuto kompleta, sto bi znacilo oba tri, iliti i jedno i drugo Very Happy
charlie
charlie

Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 36
Lokacija : Belanovce

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Konacan termin za odbranu seminarskog

Počalji  charlie Pet Jun 25, 2010 3:51 pm

Djoka Robot nam zakazao termin za 30-ti od 10h.

Seminarske i prezantacije saljite do 27-mog na mejl:

darko.todorovic@elfak.ni.ac.rs

affraid Arrow
charlie
charlie

Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 36
Lokacija : Belanovce

Nazad na vrh Ići dole

Seminarski iz inteligentnih sistema i masina Empty Re: Seminarski iz inteligentnih sistema i masina

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu